Intervista e Ministres Gjosha për News-24

Postuar më: 13 Shtator 2016

Intervista e Ministres Gjosha për Vizion+

Postuar më: 13 Shtator 2016

Klajda Gjosha: Presim vlerësim pozitiv nga BE, reformat kryesore janë plotësuar

Postuar më: 20 Tetor 2015
Ministrja e Integrimit Europian, znj. Klajda Gjosha ne nje Interviste per gazeten "Koha Jone"

Gjosha: Pas reformës në drejtësi do të kërkojmë datë për negociata

Postuar më: 07 Tetor 2015
Intervista e Ministres Gjosha me gazetarin Pandi Gjata ne Top-Channel.

Ministrja Gjosha: Reforma në drejtësi thelbësore për hapjen e negociatave

Postuar më: 26 Gusht 2015
Intervista e Ministres Gjosha dhëne për gazetarin e Top-Channel, Muhamed Veliu.

Ministrja Gjosha: Refoma në drejtësi miratohet në tetor, sfidë implementimi i saj

Postuar më: 14 Korrik 2015
Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha në një intervistë për TemaTv, ka deklaruar se puna për reformën në drejtësi, e vlerësuar si kyçe për integrimin e Shqipërisë në BE është në rrugën e duhur dhe se në tetor do të miratohet në Kuvend.